• The Princess Switch: Switched Again

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ½

  • Erna at War

    ★½

  • The Craft: Legacy

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Mole

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★½

  • The Good Traitor

    ★★½

  • The Exception

    ★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • Into the Darkness

    ★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★

  • Lupin the Third: The First

    ★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★½

  • Noelle

    ★★

  • Frozen II

    ★★

  • Collision

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★½

  • Countdown

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Who Killed Malcolm X?

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Battle at Big Rock

    ★½

  • Guns Akimbo

    ★½

  • Downton Abbey

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Psychomagic, a Healing Art

  • Joker

    ★★★

  • An Officer and a Spy

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Judy

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Tell Me Who I Am

    ★★★½

  • The Fanatic

    ½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Daniel

    ★★