Sort by
  • The Greatest Night in Pop

    ★★★

  • Bitconned

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Paradise

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Troll

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★

  • American Murderer

    ★½

  • Black Adam

    ★½

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Chalk Line

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Medusa Deluxe

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • House of Maxwell

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • The Contractor

    ★★★

  • F@ck This Job

    ★★★★