• Senior Year

    ★★½

  • Morbius

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Proti ľadu

    ★★★½

  • Blacklight

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★½

  • Mother/Android

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Night Teeth

    ★★½

  • The Burning Sea

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • My Best Friend Anne Frank

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Squid Game

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★★½

  • Candyman

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Mudblood: Part Two

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★½

  • Awake

    ★½

  • F9

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Star Wars Biomes

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★★★

  • Voyagers

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★★