• RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • One Shot

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★★

  • Old Henry

    ★★★½

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • Wild Indian

    ★★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★★½

  • Mank

    ★½

  • Seized

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★½

  • The Pale Door

    ★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

  • Fight of Fury

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • Debt Collectors

    ★★★

  • Skull: The Mask

    ★★★

  • Capone

    ★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Cursed Films

  • Grizzly II: Revenge

    ★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Bad Hair

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Chuck & Tito

    ★★★★

  • Killer Queen

    ★★★★

  • VFW

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Fulci for Fake

    ★★★

  • Rodman: For Better or Worse

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Avengement

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Bacurau

    ★★★★

  • Masked Mutilator

    ★★★½

  • The El Duce Tapes

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★½

  • I Trapped the Devil

    ★½

  • Us

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Triple Threat

    ★★★½

  • Mail Order Murder: The Story Of W.A.V.E. Productions

    ★★★★

  • Wounds

    ★★★