Sort by
  • Spy Kids: Armageddon

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★½

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

    ★★

  • The Retirement Plan

    ★½

  • Retribution

    ★★

  • The Engineer

    ★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Strays

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Maid Droid

  • The Collective

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Fear the Night

    ★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • The Dive

    ★★★

  • Confidential Informant

    ★½

  • World's Best

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Maggie Moore(s)

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • 97 Minutes

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★★

  • The Machine

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Dead Shot

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Love Again

    ★★

  • The Mother

    ★★½

  • The Black Demon

    ★★

  • Robots

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Quasi

    ★½

  • Ghosted

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

  • Paint

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★½

  • The Wrath of Becky

    ★★½

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • The Ritual Killer

  • A Good Person

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★½