Sort by

Fabian has logged 17 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Blue Ruin

Blue Ruin

2013
×
★★★★
Edit this entry  
26
Clerks

Clerks

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Brick

Brick

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
How Did They Ever Make a Movie of Facebook?

How Did They Ever Make a Movie of Facebook?

2011
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Zathura: A Space Adventure

Zathura: A Space Adventure

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry