• The Bubble

  • Moonshot

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The In Between

    ★★½

  • Tall Girl 2

  • Home Team

    ★★★★

  • The Royal Treatment

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Death to 2021

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Night Teeth

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Cinderella

  • Afterlife of the Party

    ★★★½

  • After We Fell

  • He's All That

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Share or Die

  • F9

    ★★★★

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Fatale

    ★★

  • Holidate

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Kiss the Ground

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • After We Collided

    ★★

  • Project Power

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • The F**k-It List

    ★★★

  • Desperados

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Night Clerk

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

  • 1917

    ★★★★

  • Blue Story

    ★★

  • Last Christmas

    ★★★½

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ★½

  • The Addams Family

    ★★

  • Tall Girl

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Descendants 3

    ★★★½

  • Midsommar

    ½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • The Sun Is Also a Star

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • The Hustle

    ★★★