Stu has logged 13 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Friends: The Reunion

Friends: The Reunion

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The United Way

The United Way

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Second Act

Second Act

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Karate Kid

The Karate Kid

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Rambo

Rambo

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Year of the Scab

Year of the Scab

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Concrete Cowboy

Concrete Cowboy

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Rocks

Rocks

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Star Wars Biomes

Star Wars Biomes

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Platoon

Platoon

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Lennox Lewis: The Untold Story

Lennox Lewis: The Untold Story

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry