Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • Hawkeye

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★