Sort by

Bryan has logged 13 entries for films during May 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★
Edit this entry  
28
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★½
Edit this entry  
19
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★★
Edit this entry  
18
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★
Edit this entry  
13
Hellboy

Hellboy

2004
×
★★★
Edit this entry  
10
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
06
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★½
Edit this entry