• Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★★

  • Black Crab

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dog

    ★★★½

  • Shut In

    ★★★

  • Against the Ice

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★★

  • Gold

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Death to 2021

  • American Underdog

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Back to the Outback

    ★★½

  • Last Looks

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Hawkeye

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Dexter: New Blood

    ★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Showtrial

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Cube

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★