• Body Cam

    ★★

  • Scoob!

    ★½

  • Inheritance

    ★½

  • Defending Jacob

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • Quiz

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★

  • The Banker

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • The Night Clerk

    ★½

  • Emma.

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★

  • Falling

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★½

  • Klovn the Final

    ★★★

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Relic

    ★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • The Outsider

    ★★★★

  • My Spy

    ★★½

  • Underwater

    ★★

  • Like a Boss

    ★½

  • The Grudge

    ★½

  • Dolittle

    ★½

  • Dracula

    ★★½

  • The Tunnel

    ★★

  • Togo

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Yummy

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★½

  • 6 Underground

    ★½

  • Little Women

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • The Courier

    ★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Line of Duty

    ★★

  • Mareld

    ★½

  • Charlie's Angels

    ★½

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Noelle

    ★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★½

  • The Good Liar

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Midway

    ★½

  • Klaus

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Funhouse

    ★★

  • Black and Blue

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★½

  • The Jesus Rolls

    ★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Jexi

    ★★