Sort by
  • Life, and Nothing More...

    ★★★★★

  • The Sword of Doom

    ★★★

  • RoboCop

    ★★★★

  • Little Man, What Now?

    ★★★

  • Men

    ★★

  • The Wrestler

    ★★★½

  • The Quiet American

    ★★

  • The Funeral

    ★★★★

  • Falling in Love

    ★★★

  • Raggedy Man

    ★★★

  • The Lonely Lady

  • Where the Truth Lies

    ★★★½

  • Paris Blues

    ★★★

  • Copycat

    ★★½

  • Black Rainbow

    ★★★½

  • Firestarter

  • The Two Jakes

    ★★★

  • The Stepford Wives

    ★★½