Sort by
  • The Nun II

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Hidden Strike

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Cocaine Shark

    ½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • Cocaine Cougar

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Murderbot

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • Perfect Addiction

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • Pathaan

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★½

  • Plane

    ★★★★

  • Furies

    ★★★

  • High Heat

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • The Big 4

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • My Name Is Vendetta

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ★½

  • Lost Bullet 2

    ★★★★

  • Overdose

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Blade of the 47 Ronin

    ★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Hell Dogs

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½