Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Beckham

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Pain Hustlers

    ★½

  • The Burial

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Reptile

    ★★

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • NYAD

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • River Wild

    ★★

  • Happiness for Beginners

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • BS High

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Take Care of Maya

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Love Again

    ★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • One True Loves

    ½

  • To Catch a Killer

    ★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Swarm

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • Champions

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

  • Rye Lane

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★

  • The Starling Girl

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★