marty has logged 11 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
23
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Stronger

Stronger

2017
×
★★★½
Edit this entry  
08
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Revenant

The Revenant

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Butch Cassidy and the Sundance Kid

Butch Cassidy and the Sundance Kid

1969
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Fury

Fury

2014
×
★★★★
Edit this entry  
01
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry