Sort by
  • Upgraded

    ★★★★★

  • Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

  • Mean Girls

    ½

  • Night Swim

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Muchachos, la película de la gente

  • Family Switch

  • Candy Cane Lane

    ½

  • Wonka

    ★★★★

  • Leo

    ★★

  • Old Dads

  • The Other Zoey

    ★★★

  • Beckham

  • No One Will Save You

    ★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★★

  • Society of the Snow

  • American Fiction

    ★★★

  • Maestro

  • Ferrari

    ★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Beanie Bubble

  • Quicksand

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Nimona

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • My Fault

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

  • The Black Demon

    ★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Written in the Stars

  • The Ghost Within

  • Bottoms

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Maybe I Do

  • Past Lives

    ★★★★

  • Eileen

    ★★

  • You People

    ½

  • House Party

  • Babylon

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Disenchanted

  • Strange World

    ★★

  • Falling for Christmas

  • Be Eternal: Champions of America

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Prey for the Devil

  • El gerente

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★