• Encanto

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Trollhunters: Rise Of The Titans

  • Black Widow

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★½

  • Wish Dragon

  • Burrow

    ★★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • Over the Moon

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★

  • Upside-Down Magic

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★★½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Downton Abbey

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★★

  • Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Men in Black: International

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★½

  • Bumblebee

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • The Princess Switch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • Pokémon the Movie: The Power of Us

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Bao

    ★★★★