Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★★½

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★★★

  • Groot Noses Around

    ★★★

  • Are You My Groot?

    ★★★

  • Choose Love

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Ripper's Revenge

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • JUNG_E

    ★★★

  • Kaleidoscope

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ½

  • Disenchanted

    ★★

  • Slumberland

    ★★★★

  • Zootopia+

    ★★★½

  • Vide Noir

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★