RSS feed for Jordan
  • Artemis Fowl

    ½

  • Palm Springs

    ★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Battle at Big Rock

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Hustlers

    ★★

  • Joker

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Judy

    ★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • The Intruder

    ★★½

  • Us

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★½

  • Blinded by the Light

    ★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★★

  • Honey Boy

    ★★½

  • The Farewell

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ½

  • Tau

    ★½

  • Good Time

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★½

  • The Lobster

    ★★★★½

  • We're the Millers

  • Django Unchained

    ★★

  • Silver Linings Playbook

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Leap Year

    ½

  • Gentlemen Broncos

    ★★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Orange County

    ★★★★

  • Rock-A-Doodle

    ★★★★

  • La Bamba

    ★★★

  • The Last Starfighter

    ★★★★★

  • A Boy and His Dog

    ★★★★★

  • Silent Running

    ★★★★★