RSS feed for Laurie
  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Crawl

  • The Shiny Shrimps

    ½

  • In Safe Hands

    ★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • A Twelve-Year Night

    ★★★★

  • Your Girlfriend

    ★★★★½

  • Let the Girls Play

    ½

  • Serial (Bad) Weddings 2

    ½

  • 28 Days Later

    ★★★★

  • She's the Man

    ★★★

  • Fast Color

    ★★

  • Gloria Bell

    ★★★★

  • Ophelia

    ★★

  • Ma

    ★★

  • Aladdin

    ★★★