Sort by
  • Blue Beetle

    ★★

  • Barbie

    ★★½

  • Carl's Date

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Slayers

    ★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Good Night Oppy

    ★★★★★

  • One Way

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Gasoline Alley

  • And Just Like That… The Documentary

  • River Butcher: A Different Kind of Dude

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • The Tiger Rising

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Clean

  • Luca

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Rhys Nicholson: Live at the Athenaeum

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic

    ★★★

  • The Prom

    ½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Antebellum

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • 100% Wolf

    ★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • The Half of It

    ★★★★

  • A Parks and Recreation Special

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Onward

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Disclosure

  • The Social Dilemma

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★½

  • Coded Bias

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★½

  • Cats

    ★½

  • Michelle Wolf: Joke Show

  • Tiffany Haddish: Black Mitzvah

  • Frozen II

    ★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★

  • Daniel Sloss: X

  • Rebooted

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • The Irishman

    ★★