• Men

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Beanie Mania

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

  • drew michael: red blue green

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • Joyelle Nicole Johnson: Love Joy

  • Encanto

  • Theo Von: Regular People

  • The Rescue

  • 9/21/21

  • Sam Morril: Full Capacity

  • The Last Duel

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

  • LuLaRich

  • Shane Gillis: Live In Austin

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Chad Daniels: Twelfth Night

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • Candyman

    ★★★

  • Rosebud Baker: Whiskey Fists

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Tig Notaro: Drawn

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Annette

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • A Novata

    ★★★★½

  • We Need to Do Something

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Carmen Christopher: Street Special

  • Cruella

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

  • The Power

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip