Asher has rated 22 films ★½ .

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Deadpool

    ★½

  • Death to the Supermodels

    ★½

  • The Adventures of Pluto Nash

    ★½

  • Jack and Jill

    ★½

  • Jurassic Attack

    ★½

  • Hatchet II

    ★½

  • A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

    ★½

  • Jaws 3-D

    ★½

  • Tinker Bell and the Pirate Fairy

    ★½

  • High Tension

    ★½

  • Machete

    ★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★½

  • Action Jackson

    ★½

  • Silent Fall

    ★½

  • Halloween II

    ★½

  • House of Wax

    ★½