Asher has rated 47 films ★★ .

  • Midsommar

    ★★

  • The Crow: City of Angels

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Ted 2

    ★★

  • A Cadaver Christmas

    ★★

  • Bunraku

    ★★

  • Hanging Up

    ★★

  • Santa Fe

    ★★

  • National Lampoon's Loaded Weapon 1

    ★★

  • Jaws: The Revenge

    ★★

  • Grown Ups 2

    ★★

  • Jackass 3D

    ★★

  • Charlotte's Web

    ★★

  • Big Daddy

    ★★

  • Paul Blart: Mall Cop 2

    ★★

  • Death Race 2

    ★★

  • Dumb and Dumber To

    ★★

  • Queens Logic

    ★★