Asher has rated 179 films ★★★½ .

  • The Paper

    ★★★½

  • Fido

    ★★★½

  • Fire Down Below

    ★★★½

  • Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

    ★★★½

  • Scooby-Doo and the Ghoul School

    ★★★½

  • We Die Young

    ★★★½

  • Caveman

    ★★★½

  • Good Burger

    ★★★½

  • Tenacious D in The Pick of Destiny

    ★★★½

  • Man of the House

    ★★★½

  • The Tomb of Ligeia

    ★★★½

  • Black Magic M-66

    ★★★½

  • Scooby-Doo! in Where's My Mummy?

    ★★★½

  • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost

    ★★★½

  • Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Camp Scare

    ★★★½

  • The Island of Dr. Moreau

    ★★★½

  • Tower of London

    ★★★½