Asher has rated 151 films ★★★ .

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • The Divine Fury

    ★★★

  • Madeline

    ★★★

  • Justice League

    ★★★

  • Tank Girl

    ★★★

  • Scooby-Doo! Pirates Ahoy!

    ★★★

  • Scooby-Doo! and the Goblin King

    ★★★

  • The Valley of Gwangi

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★★

  • Hideaway

    ★★★

  • Squirm

    ★★★

  • The Rundown

    ★★★

  • Goosebumps

    ★★★

  • Super Troopers

    ★★★

  • Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day

    ★★★

  • Murder in the Hamptons

    ★★★