• Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Antihumanism

  • The Sparks Brothers

    ★★★★★

  • Bobo the Monkey

  • Pui Pui Molcar

    ★★★★★

  • Kishibe Rohan wa Ugokanai

    ★★★★

  • Puparia

  • OPAL

  • What Happened to Crow 64?

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Selfie Dad

    ½

  • Twins in Paradise

  • Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip - A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul

  • Catscape

  • Harriet

  • Good Omens

  • Ma

    ★★★

  • dead end

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

  • Providence

    ★★★½

  • mask dog

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Bunnyrabbit

  • Ant Head

  • The Grinch

  • Paul Is Dead

  • The VelociPastor

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • The Meg

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Possum

    ★★★★

  • MY SNAIL, CHARLES

  • Avengers: Infinity War

  • floatland

  • My Little Goat

  • The Greatest Showman

  • WHAT DID JACK DO?

  • Coco

  • The Case of the Gilded Lily

  • Thor: Ragnarok

  • kittykat96

  • homer_b

  • In a Heartbeat

  • Wonder Woman

  • Diamond Jack

  • history of the entire world, i guess

  • cat city

  • agoraphobia

  • Hi Stranger

  • Moana

  • Trolland

    ½

  • Infinity Train

  • Doctor Strange

  • pizza movie

  • find true love

  • fluffy's third eye

  • Trolls

  • Edgar Allan Poe's Murder Mystery Dinner Party

  • Ghostbusters

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

  • The BFG

  • Alice Through the Looking Glass

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • This House Has People in It

  • history of japan