• Unbreakable

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★★★★

  • Mission: Impossible III

    ★★★

  • Mission: Impossible II

    ★★

  • Mission: Impossible

    ★★★½

  • The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

    ★★★★

  • Fight Club

    ★★★★

  • Drive

    ★★★½

  • Shrek 2

    ★★★★

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Brokeback Mountain

    ★★★★

  • Napoleon Dynamite

    ★★★½

  • Space Jam

    ★★★

  • Fargo

    ★★★★½