Sort by

Survivorfan has logged 13 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ran

Ran

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Doodlebug

Doodlebug

1997
×
Read the review Edit this entry  
11
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
8 Mile

8 Mile

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry