Sort by
  • Grimcutty

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Just Killed My Dad

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • House of Darkness

  • Nope

    ★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Leave No Trace

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Our Father

    ★★★

  • Bling Ring: Hollywood Heist

    ★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • Umma

    ★★

  • Deep Water

    ★½

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Swim Instructor Nightmare

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Butlers in Love

    ★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★

  • The King's Man

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • House of Gucci

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★½

  • The Black Phone

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

  • Pray Away

  • Soccer Mom Madam

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Stowaway

    ★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Galentine's Day Nightmare

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • Censor

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Signing Black in America

    ★★★★

  • Music

  • The Christmas Setup

    ★★★½

  • Smiley Face Killers

    ½

  • Cadaver

    ★★

  • The Empty Man

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½