Sort by
  • The History of the Minnesota Vikings

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • The King's Man

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★½

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Val

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Loki

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Mank

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★½

  • Live from the Space Stage: A HALYX Story

    ★★★

  • The Speed Cubers

  • Showbiz Kids

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★