Sort by

˗ˏˋ Liam ˊˎ˗ has logged 19 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Exhibition

Exhibition

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Downton Abbey

Downton Abbey

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Climax

Climax

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Battle at Big Rock

Battle at Big Rock

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Unrelated

Unrelated

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Death & Life of John F. Donovan

The Death & Life of John F. Donovan

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Damsel

Damsel

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Late Night

Late Night

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Salut les Cubains

Salut les Cubains

1963
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Certified Copy

Certified Copy

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry