Sort by

susyq918 has logged 10 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Girl Who Got Away

The Girl Who Got Away

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Shadowtown

Shadowtown

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Medium

The Medium

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Live or Let Die

Live or Let Die

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
A Deadly Legend

A Deadly Legend

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Aftermath

Aftermath

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Pioneer

Pioneer

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Martyrs Lane

Martyrs Lane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Malignant

Malignant

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry