RSS feed for Suzanne

Suzanne has logged 16 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Edit this entry  
22
Late Night

Late Night

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★
Edit this entry  
09
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
Ma

Ma

2019
×
★★
Edit this entry  
02
Midnight Sun

Midnight Sun

2018
×
Edit this entry  
02
Wine Country

Wine Country

2019
×
Edit this entry  
02
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★
Edit this entry  
02
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★½
Edit this entry  
01
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
01
The Year My Voice Broke

The Year My Voice Broke

1987
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
★★
Edit this entry