Sort by
  • The Holdovers

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Hypnosis

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Sundial

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Last Sentinel

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★★★

  • Narvik

    ★★★

  • The Man Without Guilt

    ★★½

  • Jailbird

    ★★★

  • 21 Paradise

    ★★★

  • She Said

    ★★½

  • Phi 1.618

    ★★½

  • Safe Word

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • June Zero

    ★★★½

  • The Ordinaries

    ★★★★

  • Kiss My Wounds

    ★★★

  • Vesper

    ★★★

  • Close

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★½

  • Aftersun

  • EO

    ★★★½

  • The Eight Mountains

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Dual

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Arsène Wenger: Invincible

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Captain Volkonogov Escaped

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Memoria

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Trip to Greece

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Kadakh

    ★★½

  • Drowsy City

    ★★½

  • Coma

    ★★★½

  • Darkness

    ★★★

  • On the Quiet

    ★★★½

  • Tapeworm

    ★★★½

  • The Old Man Movie

    ★★★½