• Garfield's Pet Force

    ★★★★★

  • Garfield's Fun Fest

    ★★★★★

  • Garfield Gets Real

    ★★★★★

  • Garfield: A Tail of Two Kitties

    ★★★★★

  • Garfield

    ★★★★★

  • Garfield's Thanksgiving

    ★★★★★

  • Garfield: His 9 Lives

    ★★★★★

  • Happy Birthday Garfield

    ★★★★★

  • A Garfield Christmas Special

    ★★★★★

  • Garfield In Paradise

    ★★★★★

  • Garfield's Halloween Adventure

    ★★★★★

  • Garfield on the Town

    ★★★★★

  • Here Comes Garfield

    ★★★★★

  • The Adventures of Garfield

    ★★★★★