Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Retirement Plan

  • Strays

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Mutt

    ★★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★★

  • Passages

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • The Eternal Memory

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Fremont

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Nanpakal Nerathu Mayakkam

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Suzume

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Satanic Hispanics

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Blood Relatives

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • The People's Joker

    ★★★½