• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • kid 90

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Pink Cloud

    ★★

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Dig

    ★★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★

  • The Prom

    ★★½

  • The Call

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Holidate

    ★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½