RSS feed for sweetnjaded
  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Descendants 2

    ★★★★

  • Descendants

    ★★★★★

  • Before I Fall

    ★★★★

  • Amanda Knox

    ★★★

  • Sing

    ★★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★★★

  • Independence Day

    ★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★★½

  • The Conjuring

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • Passengers

    ★★★★

  • Ghostbusters

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★