RSS feed for sweetnjaded

sweetnjaded has rated 18 animated films.

  • Sing

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★½

  • The Boss Baby

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • ParaNorman

    ★★★

  • Brave

    ★★★½

  • The Smurfs 2

    ★★★

  • Turbo

    ★★½

  • Epic

    ★★★

  • Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

    ★★★

  • The Croods

    ★★★½

  • Frozen

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★