RSS feed for sweetnjaded

sweetnjaded has rated 33 horror films.

  • The Conjuring

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • Split

    ★★★★

  • Incarnate

    ★★

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • Rings

    ★★★½

  • The Ring Two

    ★★★½

  • The Ring

    ★★★★

  • The Craft

    ★★★★

  • Insidious: Chapter 3

    ★★★½

  • Let Me In

    ★★★★

  • Don't Hang Up

    ★★★½

  • The Mummy

    ★★★★

  • 47 Meters Down

    ★★★

  • Goosebumps

    ★★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★

  • The Colony

    ★★½