RSS feed for sweetnjaded
  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★½

  • Split

    ★★★★

  • Detour

    ★★★

  • Incarnate

    ★★

  • Equals

    ★★½

  • Knock Knock

    ★★½

  • Arrival

    ★★★½

  • The Arrival

    ★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • The Boss Baby

    ★★★★

  • Rings

    ★★★½

  • The Ring Two

    ★★★½

  • The Ring

    ★★★★

  • Beetlejuice

    ★★★★