Sort by
  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★

  • Where Is My Friend's House?

    ★★★★★

  • Into the Wild

    ★★★½

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Cars

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Far From the Tree

    ★★★★★

  • Together

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Before Sunrise

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★★★

  • The Little Prince

    ★★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★