sophia has logged 15 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Goodnight Mommy

Goodnight Mommy

2014
×
★½
Edit this entry  
30
The Platform

The Platform

2019
×
★★★
Edit this entry  
29
Unforgettable

Unforgettable

2017
×
★★
Edit this entry  
28
Calendar Girls

Calendar Girls

2003
×
★★½
Edit this entry  
27
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Edit this entry  
25
Contagion

Contagion

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★
Edit this entry  
23
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
My Mom is a Character 3

My Mom is a Character 3

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Swallow

Swallow

2019
×
★★★
Edit this entry  
21
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
20
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Grudge

The Grudge

2020
×
★½
Edit this entry  
18
House of Wax

House of Wax

2005
×
Edit this entry  
17
The Ugly Truth

The Ugly Truth

2009
×
★★★
Edit this entry