• Halloween Kills

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Devils

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Jungle Cruise

  • K-12

    ★★

  • Hostel

    ★★★

  • Bridget Jones: The Edge of Reason

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • System Crasher

    ★★★

  • Carnage

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • The Conjuring

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½