Syaoran has logged 12 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Normal People

Normal People

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Trevor Noah: Son of Patricia

Trevor Noah: Son of Patricia

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
21
I May Destroy You

I May Destroy You

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The American President

The American President

1995
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Meg

The Meg

2018
×
Edit this entry  
13
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★½
Edit this entry  
05
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
Edit this entry  
04
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry