• Jackass 4.5

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★

  • Metal Lords

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Home Team

    ★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Death to 2021

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • The Unforgivable

  • Hawkeye

    ★★★

  • Michael Che: Shame the Devil

  • Olaf Presents

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Colin in Black & White

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

  • The Humans

  • The Guilty

    ★★

  • Kate

  • Halloween Kills

  • Small Engine Repair

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

  • Vacation Friends

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

  • Tatis: The Rise of El Niño

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Fear Street: 1994

  • The Forever Purge

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

  • Plan B

    ★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

  • Cruella

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

  • North Hollywood

    ★★½