Sort by
  • M3GAN

    ★★★

  • Broken Spectre

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Merry Go Round

  • Do Revenge

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • My Daughter's Killer

  • Girl in the Picture

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Spin Me Round

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Heart Shot

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Beginning & The Middle

  • All Too Well: The Short Film

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Birds of Paradise

    ★★

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Hostage: Missing Celebrity

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Sophie: A Murder in West Cork

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Nevertheless,

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • Cruella

    ★★★½

  • LoverGirl

  • Pink

  • Ride or Die

    ★★

  • Rebel Dykes

    ★★★½

  • Be Your Own Dentist

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★

  • The Wandering Earth - Special Edition: Beyond 2020

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

    ★★★