• The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Army of Thieves

  • Dashcam

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ½

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★½

  • Midnight Mass

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Fever Dream

    ★★★

  • Help

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Dashcam

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Prey

    ½

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Old Henry

    ★★★½

  • 7 Prisoners

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Becoming Cousteau

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★½

  • Raging Fire

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★

  • Beckett

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Nitram

    ★★★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • The North Water

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Bergman Island

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Till Death

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★½

  • The Deep House

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • False Positive

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★½

  • No Man of God

    ★★★½

  • We Need to Do Something

  • Infinite